Oferta

Specjalizacja - Fotografia domów weselnych i sal weselnych

Profesjonalne zdjęcia sal weselnych, domów weselnych i sal balowych, to podstawa dobrego wizerunku firmy i klucz do pozyskania klientów. Szczególnie w branży ślubnej, która dotyczy jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, przywiązuje się wielką wagę do wyglądu sal, których wizerunek w reklamie zależy nie tylko od dekoracji, ale w znacznej mierze od profesjonalizmu fotografa.

Jestem perfekcjonistą, a każdy kadr buduję przemyślanie, zwracając uwagę na detale. Wykonując zlecenie, zdjęcia robię z pełnym zaangażowaniem i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Wiem jak przedstawić Państwa domy i sale weselne, tak aby na zdjęciach prezentowały się jak najlepiej i wzbudzały zainteresowanie potencjalnych klientów. Od wielu lat współpracuję z domami weselnymi, dużymi hotelami i pałacami specjalizującymi się w organizacji ślubów i wesel.

Fotografuję sprzętem najwyższej klasy - aparatami Canon EOS 1 z profesjonalną optyką i zestawem lamp błyskowych. Zdjęcia wykonane przeze mnie spełniają normy techniczne światowych agencji. Rozdzielczość 21 MP, przestrzeń kolorów sRGB, Adobe RGB. Zdjęcia opracowywane są przez fotoedytora na profesjonalnej stacji graficznej, przy użyciu monitorów z matrycą IPS oraz przy stałej kalibracji kolorymetrem. Wykonane fotografie zostają utrwalone na płytach Blu-Ray lub DVD w formacie JPG lub TIFF.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Zarówno w przypadku zdjęć budynków jak i wnętrz staram się wykonać niezbędną ilość fotografii do oddania charakteru i klasy obiektu. Pracuję bez pośpiechu, co bezpośrednio przekłada się na najwyższą jakość zdjęć.

Nie posiadam sztywnego cennika, a koszt sesji zdjęciowej zależy od ilości i wielkości pomieszczeń, wielkości budynków i terenu wokół nich. Aby otrzymać wycenę proszę skorzystać z formularza na podstronie kontakt podając szczegółowe informacje dotyczące domu weselnego czy sali weselnej.

Wystawiam faktury VAT uznawane na terenie całej Unii Europejskiej, a miejsce zlecenie nie gra roli - pracuję na terenie całego Świata.

Zdjęcia wykonane przeze mnie znacznie ułatwiają sprzedaż świadczonych usług - potwierdzają to moi liczni klienci ( referencje )

Zapraszam na moje pozostałe strony:
- Fotografia Hoteli i Pensjonatów
- Fotografia Nieruchomości
- Fotografia Architektury
- Fotografia Wnętrz

Do moich klientów należą m.in. Agencja DMW Media Solutions w Gateshead, Hotel Swing**** w Krakowie, Hotel Robert's Port*** w Starych Sadach, Hotel B&B** w Toruniu, Resort "Stara Wieś", Hotel Klimek**** w Muszynie, Hotel Vestina*** w Wiśle, Hotel Rybak*** w Międzydrojach, Palace - Luxury Rooms, Villa Vital w Świeradowie Zdrój i wiele więcej.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Tomasz Stolz